Pasākumi un padomi par pasākumiem

Mairis Briedis pret Arturu Mannu Arēnā Rīga 16. oktobrī

Mairis Briedis (27-1, 19 KO) 16. oktobrī atgriežas Latvijā Arēnā Rīga, lai aizstāvētu savu IBF Pasaules kreiseru svara titulu pret bijušo pasaules čempiona izaicinātāju Artūru Mannu (17-1, 9 KO).

Latvijas boksa zvaigzne nostiprināja savu pozīciju kā pirmais kreiseris pasaulē, kad 2020. gada septembrī pasaules boksa supersērijas finālā uzvarēja Jūnilu Dortiko. Cīņa, kurā 36 gadus vecais sportists ieguva gan IBF pasaules čempiona titulu, gan prestižo Žurnāla Ring josta, kā arī ikoniskā Muhmmad Ali trofeja.

Briedis, kurš tagad ir trīskārtējs pasaules čempions, iepriekš ieguvis WBC un WBO pasaules čempiona titulus, un tika uzskatīts par vienu no labākajiem bokseriem mārciņā par mārciņu pasaulē, iegūs iespēju atgriezties dzimtajā pilsētā un arēnā. viņa kaislīgie atbalstītāji pirmo reizi kopš viņa trešās kārtas pārtraukuma uzvaras pār Kšištofu Glovacki 2019. gada jūnijā.

Tomēr Briedis, kurš 2020. gadā tika atzīts par “gada rīdzinieku”, var sagaidīt smagu izaicinājumu, kad viņš pirmo reizi aizstāvēs savu IBF jostu pret vācieti Artūru Mannu, bijušo WBO starptautisko čempionu un IBO pasaules kreiserisvara titula izaicinātāju.

2017. gada jūlijā Manns uzvarēja novadnieku Leonu Hartu, lai iegūtu WBO starptautisko titulu, un palika neuzvarēts, līdz devās uz Dienvidāfriku, lai 2019. gada martā izaicinātu Kevinu Lerenu par IBO pasaules titulu. no Hannoveres ir ierakstījis savstarpējas uzvaras, lai kopā ar Briedi izveidotu pasaules čempiona titulu.

“Ir traki domāt, ka pagājuši vairāk nekā divi gadi kopš pēdējās cīņas Rīgā,” sacīja Briedis. “Es domāju, ka es jau esmu aizmirsis to fantastisko sajūtu, ko Latvijas boksa fani sniedz katru reizi, un es nevaru vien sagaidīt, kad atkal stāsies ringā savas mājas publikas priekšā. Šī man būs arī īpaša nakts, jo tā būs mana pirmā IBF titula aizstāvēšana, un esmu laimīgs, ka varēšu to izdarīt Arēnā Rīga.

“Mans pretinieks Artūrs Manns ir ļoti pieredzējis bokseris, kurš iepriekš bija daļa no Zauerlandes staļļa, kas viņam jau ir kvalitātes rādītājs, jo nav vāju bokseru, kas uzaicināti pievienoties šai grupai. Viņš ir ļoti tehnisks bokseris no Kazahstānas boksa skolas, ko daudzi uzskata par vienu no labākajiem pasaulē.

“Kopā ar manu komandu mēs šo cīņu uztveram ļoti nopietni. Pasaules čempionāta jostas aizstāvēšana neļauj darīt neko mazāk. Mēs jau esam sākuši gatavošanos un darīsim visu, lai būtu gatavi cīņai. ”

“Es ļoti cienu Mairi Briedi un viņa sasniegumus, taču nejūtu nekādu spiedienu. Pirms cīņas pret Kevinu Lerenu es jutu lielu spiedienu, jo daudzas lietas neizdevās tā, kā vajadzētu, bet šoreiz es esmu ļoti atvieglota. Viss spiediens ir uz Mairi, jo viņš ir pasaules čempions un cīnās mājās savu cilvēku priekšā, kas ne vienmēr izrādās priekšrocība. Viņam ir viss ko zaudēt, un man ir viss, kas jāuzvar! ”

“Mēs esam priecīgi reklamēt savu pirmo pasākumu kopā ar Mairi Briedi, vienu no boksa zvaigznēm par mārciņu mārciņā, Arēnā Rīga zem Wasserman boksa karoga,” sacīja promotore Kalle Zauerlande. “Mēs vēlētos pateikties IBF par atbalstu. Mairim bija jācīnās ar obligātu izaicinātāju, bet pēc sarunu pārtraukšanas esam lūguši īpašu izņēmumu, lai šī cīņa būtu iespējama.

“Man ir paveicies redzēt, kā Mairis jau iepriekš cīnījās Rīgā, un atmosfēra ir neticama. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu dzirdēt troksni, kad viņš 16. oktobrī ieiet ringā. Lai sabojātu ballīti, nāk Artūrs Manns. Skarbs vācu pretendents, kurš vēlas gāzt no troņa Latvijas boksa karali. Šis ir notikums, kuru nevēlaties palaist garām. Gatavojieties dārdēšanai Rīgā! ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.