Kā iegūt most out no dzīvot Notikumu

Pēc atgriešanās no mūsu lielā 3 dienu dzīvot notikums, kā arī ņemot nesen atgriezies no pasākuma, kur es biju dalībnieks, es domāju, ka tas varētu būt noderīgi, lai segtu tēmu Kā iegūt iespēju izmantot Live Event. Tagad šīs stratēģijas nav raķešu zinātne, bet dažreiz cieto atgādinājums ir viss, kas mums ir nepieciešams, lai labs notikums liels vienu!

1. Apmeklēt visas sesijas.

Jūs veicāt laika, ceļojumu un resursu ieguldījumus, lai dotos uz pasākumu, tāpēc vienmēr veicāt atrašanos telpā kā absolūtu prioritāti. Neizlaidiet sesijas. Pārplānot klienta zvanus. Esiet klāt visu laiku, atvērta materiālam un mācoties visu, kas jums tiek prezentēts. Es ieteiktu izslēgt savu mobilo tālruni (nav tekstu), nevis sērfošanu internetā par savu klēpjdatoru. Atbrīvoties no visiem šiem traucējošos. Šis ir jūsu mācību laiks, gods to ar pilnu jūsu uzmanību.

Pārliecinieties, lai vienmēr turpinātu mācīties un apmeklēt pasākumus. Tā tu aug.

2. Padarīt pārsteidzošu savienojumus.

Apmeklējot tiešraides pasākumu, varat satikt citus dalībniekus, dažreiz no visas pasaules. Izmantojiet priekšrocības, ko izmantot, lai satiktos ar jauniem cilvēkiem, veidojot tīklus un izveidojot stratēģiskas alianses. Tagad nav pienācis laiks kautrīgam un introverted. Iepazīstiniet sevi pārtraukumos un ieplānojiet pusdienu datumus ar citiem dalībniekiem. (Neaizmirstiet savas vizītkartes!) Atcerieties, ka persona, kas sēž blakus jums pusdienas var vienkārši ir tas, kurš ir atbilde vai resurss jums ir nepieciešams. Tas ir, kā Universe darbi!

Jūsu klienta piesaistes uzdevums:

Kādi notikumi jūs esat vēlējušies apmeklēt, lai veicinātu jūsu biznesa izaugsmi un personīgo izaugsmi. Uzziniet, kad viņi notiek un ieguldīt sevi, reģistrējoties. Tad izmantot šodienas stratēģijas, lai iegūtu lielāko daļu no pasākuma, un jūs sākat tiešām iegūt peļņu no jūsu ieguldījumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.