Event plānotāji Bible

Manā pēdējā rakstā mēs paskatījās uz saturu notikumu plānotāju rīku komplektu, tāpēc šonedēļ mēs gatavojamies apskatīt notikumu plānotāju Bible. Notikums Bībele ir projekts jūsu pasākuma. Tas ir fails, kas satur visu informāciju, kas attiecas uz jūsu notikumu un nav pašrespektējošs plānotājs jāierodas uz vietas bez tā.

Notikuma fails tiks izveidots laika periodā no brīža, kad pirmo reizi tika saņemts notikuma kopsavilkums, līdz brīdim, kad runsheet tika veikta pēdējā korekcija.

Tātad, kā ir notikums Bible salikti kopā? Atšķirībā no instrumentu komplektu man patīk sadalīt manu Bībeli sadaļās šādi:

· Administrācijas

· Finanšu

· Vispārīgi

· Loģistikas

Administrācijas

šī faila daļa parasti ir pirmā, kas sāk iepildīšanu. Tajā parasti ir visu jūsu līgumu kopijas, kontaktinformācija par visiem jūsu piegādātājiem, skaļruņu bios, floorplans un jebkura cita informācija, kas attiecas uz pasākumu.

Finanšu

šeit būs detalizēta budžeta kopija, rēķini, kas attiecas uz budžetu, un sadaļa par jebkādiem papildinājumiem, kas veikti budžetā pasākuma laikā, piemēram, fotokopēšana, taksometri utt.

Vispārīgi

tas ir, ja es parasti glabā visu informāciju, kas attiecas uz atrašanās vietu un vietu, piemēram, tālruņa numurus vietējiem neatliekamās palīdzības dienestiem, taksometru informāciju, sabiedriskā transporta grafikus un jebkuru redzes redzēt informāciju.

Loģistikas

Man vienmēr ir vairākas kopijas manu palaist lapu, kas ietver arī visu sasist un ārā informāciju, kopijas notikumu programmu, lidojumu grafikus starpvalstu vai starptautiskajiem viesiem, nodošanas informāciju un sarakstu ar visiem izcelties jomās, ko izmanto.

Tāpat kā pirms tam nav izsmeļošs saraksts, bet tas noteikti satur pamata lietas, kas būtu jāiekļauj projektā jūsu notikumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *