lat eng rus

Pozitīvais vīruss

Kaut kur pavisam netālu mīt pozitīva vīrusa iedīglis. Tam nav noteiktas atrašanās vietas vai konkrētas aprises. TAS ir radīts, lai vairotu prieku un veicinātu ikdienišķo vienaldzības masku sairšanu putekļos.

Ir dzirdēts, ka ikviens, kas ar TO inficējas, kļūst jaunāks, jo gūst spēku pretoties ierastajam un ikdienišķajam. Viņam tiek dots spēks pacelties iztēles spārnos un ienirt pasaulē bez robežām. Šī pasaule ir satraucoša, plūstoša un neredzama, ticiet! Šo stāvokli nevar sagrābt, tam var tikai tuvoties. Vienīgie, kam ir ilgstoša spēja TAJĀ pārvietoties ir klauni. Viņi nēsā katrs šo savu pasauli līdzi un pie vajadzības to rada no jauna.

Runā, ka katram klaunam ir sava planēta un tikai viņi prot orientēties to ceļa zīmēs. Visa TĀ pamatā esot radoša doma un netradicionāla pieeja, māka pārvērst ikdienišķo un pierasto neierastajā. Viņi tic bērnišķīgiem sapņiem un bagātina to cilvēku dzīves, ar kurām viņu ceļi ir krustojušies. Tas ir kā pozitīvs vīruss, ko viņi slepeni pārnēsā. No tiesas, novēlam Jums ar to inficēties!

 

 
1 2 3