lat eng rus

Viva La Bomba

Karstākais projekts šajos platuma grādos VIVA LA BOMBA!

Neaizmirstama, netradicionāla, karsta un krāsaina balle Jūsu uzņēmuma darbiniekiem.

Tā ir dzīve no krēslas līdz rītausmai ar visdzīvāko orķestri La Banda Doce Latino.

Lomās iejutušies visiem zināmie un jau iemīļotie mūziķi Intars Busulis – jautrais Julio, Amber – valdzinošā Maria, Uldis Marhilevičs – karstasīnīgais Colonel Majito, viņš arī projekta muzikālais direktors, Laimis Rācenājs – Don Pedro u.c. pazīstami mūziķi, kā arī viesis no Meksikas – Javjer, kurš kopā ar vienmēr dzirkstošo Perlu pavadīs ikvienu caur Latino tradīcijām.

Septiņu stundu gara, atraktīva, mūzikas un notikumiem piesātināta programma, kurā katrs dalībnieks tiek iesaistīts jau no pašas ieejas!

Svētku vakara laikā mēs parūpēsimies par visu, sākot ar ielūgumiem, līdz pat brīdim, kad pēc karstām dejām jādodas mājās.

La Banda Doce Latinos sola iekustināt Jūsu gurnus jau no pirmajām taktīm un turpinās spēlēt latinos ritmus līdz spēku izsīkumam – no meksikāņu dziesminieku Mariachi motīviem līdz Santana, no Tito un Tarantula līdz Ricky Martin un Shakira. Tas tiešām ir visdzīvākais un karstasinīgākais orķestris šajos platuma grādos!

Viva La Bomba - vakaros īstenā Latino garā, kur ikviens niansēs var izbaudīt meksikāņu (un ne tikai) mūziku – no ātrajiem, karstajiem ritmiem līdz pat nostalģiski vienkāršajiem. Vakara gaitā iekļaujot arī tematiskus ēdienus un dzērienus, Salsas dejas paraugdemonstrējumus un apmācības. Tā ir atmosfēra, kuru caurvij smiekli, jautrība, atrakcijas, konkursi, tequilas duelēšanās, kopīga latino ēdienu pagatavošana un, protams, jau minētie personāži, kuri katrs ar savu profesionalitātes daļiņu piešķils dzirksteli katrai minūtei Viva La Bomba gaisotnē.