lat eng rus

Kino Cabaret 2005

Pagājušā gadsimta sākumā, kad pasaule jau bija iepazinusi Cabaret, Francijā iesoļoja Kino ar saviem mēmajiem, melnbaltajiem stāstiņiem.

Tagad kino ir visur: filmu zvaigžņu dimantu kakla rotās, cigāru dūmos, pārguruša statista mulsajā smaidā, režisora pārdegušajās smadzenēs, scenārija saburzītajās lapās, žurnālu vākos, miljonos, kā arī pāris monētās, kas nupat tiks iemainītas pret kino biļeti, skūpstos kinozāles pēdējā rindā.

Konferansjē: „Dāmas un Kungi! Šovakar pie mums Cabaret ciemojas Kino visā krāsainībā, spožumā, iluzorajā realitātē un savā magnētismā!

Kino Cabaret tēma ir kino mūzika. Izrādē ir iekļautas gan maz dzirdētas, gan bieži atskaņotas melodijas. Kino zvaigžņu lomās iejutušies Linda Leen (Bellinda) un Intars Busulis (Fabio). Tas ir krāšņs uzvedums ar nelielām liriskām atkāpēm un uzjautrinošu saspēli ar publiku.

Ikvienam ir iespēja iemūžināt mirkli un iejusties filmu zvaigznes tēlā, bet visskumjākais mirklis iestājas tad, kad saule aust un Cabaret durvis tiek slēgtas.

Šis ir pasākums, kurā var no sirds izsmieties, nobirdināt pa kādai aizkustinājuma asarai, izdejoties un kārtīgi atpūsties
(Privātā Dzīve 2005. gada 20. decembrī)