lat eng rus

Cabaret.ru

Cabaret.ru nav Cabaret Allez krieviskā versija!

Dodot iespēju ievilkt elpu pēc bagātīgā svētku mielasta, „Virus Art” steidza pārsteigt skatītājus, janvārī piedāvājot pilnīgi citu koncertuzvedumu „Cabaret.ru”, kas pilnīgi noteikti nav „Cabaret Allez!” krieviskā versija, bet gan jauna izrāde.

„Cabaret.ru” darbība norisinās 20.gadsimta krievu kroga atmosfērā, liekot skatītājam iepazīt pagājušā gadsimta sākuma ainu, izbaudīt jutekliskos mūzikas ritmus, ar epitetiem un krāšņiem apzīmējumiem pārbagāto runas manieri un galveno varoņu saspēli, atveidojot visdažādākos tā laika personāžus.

Jau pie pašas ieejas viesus uzrunāja nepārspējamais krogus saimnieks, kura lomā iejutās Jakovs Rafalsons un viņa asistents – Papillon Igors Čerņavskis. Krogus saimnieks pārsteidza skatītājus ar sava zelta orķestra virtuozo spēli, dzirkstošā kordebaleta soļu ritmiem, un vietējo skatuves zvaigžņu – Nikoletas (Nicol) un Jevgēnija Šarmāna (Jevgēnijs Šurs) uzstāšanos. Krāšņā kompānija ar zīmīgo krogus saimnieku priekšgalā gaidīja ierodamies arī spožo itāļu zvaigzni – Fabio (Intars Busulis), kas kļuva par uzveduma svarīgāko caurviju tēlu.

Izrādes mākslinieku izvēle nebija nejauša. Kabarē īpašo juteklisko gaisotni uzturēja spilgtākie no spilgtākajiem Rīgas Krievu drāmas teātra vīriem, ar saviem priekšnesumiem smieklu un sajūsmas vētrai skatītāju rindās lika plosīties arī mīmi un citi aktieri, dejotāji, un, protams, īpaši šim koncertuzvedumam izveidotais muzikālais sastāvs – „Džentļimeni udači”. Par Cabaret.ru pērli kļuva temperamentīgā dziedātāja Nicol. Ikvienu kroga apmeklētāju šī zvaigzne spēja apburt ar savas balss skanējumu, viņas skatiena zibšņi apreibināja vīriešus, bet krāšņie tērpi un kažokādas nepalika nepamanītas vērīgajām sieviešu acīm!!!

„Cabaret.ru” izrāžu mērķauditorija ir visi dzīves baudītāji – cilvēki, kas labprāt izdzīvo bagāto un kolorīto krievu kultūru un mentalitāti un ir gatavi pavadīt neaizmirstamu vakaru baudot mākslinieku priekšnesumus no labākajām krievu filmām. Uzvedumā darbojošies mākslinieki – dziedātāji, mūziķi, aktieri, dejotāji un mīmi atdzīvināja jau dziļi atmiņā snaudošās atmiņas par pagājušajiem laikiem vai arī no jauna iepazīstināja ar joprojām aktuālajām emocijām, ugunīgo temperamentu, liekot izkustēties pat kautrīgākajam izrādes vērotājam.