lat eng rus

Cabaret 2003

Šampanieša burbulīši, neliela burzma un saviesīgas sarunas, kuras ik pa mirklim pārtrauc Cabaret pasaule...

2003. gada decembrī producentu grupa „Virus Art” pirmo reizi pārvērta „Sapņu Fabrikas” zāli par teatralizētu restorānu, ietvertu sveču gaismā, kur rosīga atmosfēra sākās jau no pašas ieejas.

„Mēs meklējam tās sajūtas, kas šajā tehnokrātiskajā laikā pamazām zūd – dzīvās emocijas, patiesu kaisli, smieklus caur asarām”, saka šī projekta idejas autors un režisors, producentu grupas „Virus Art” vadītājs Viktors Runtulis. „Šajā gadījumā mums kabarē ir forma, kā meklēt cilvēciskās attiecības, kur viss notiek godīgi”.

Arī projektā iesaistītie cilvēki nebija aicināti nejauši – visa radošā grupa agrāk vai vēlāk ir tuvinājusies šai tēmai un 2003. gada decembrī sniedz savu kopdarbu – pirmo „Cabaret”(2003).

ATSAUKSMES

Vilnis Kalnaellis – Filmu studija „Rija”direktors
Muzikāli un profesionāli izpildīta izrāde. Linda bija perfekta savā ampluā. Domāju, ka latviešiem drusku ir vajadzīgs tāds enerģētiskais lādiņš, lai viņi var atbrīvoties. Vajadzētu regulāri būt tādai vietai, kur cilvēki vakarā var kaut ko tādu skatīties un redzēt un uzlādēties.

Evelīna Kovaļevska – „Bez Tabu” raidījumuma vadītāja
Pasākums absolūti lielisks, ideāls un vērienīgs. Kaut kas ļoti atšķirīgs un gaumīgs. Es būtu laimīga, ja tas būtu patstāvīgs pasākums, un ja būtu šāda stila krogs, kurā nav nekā vulgāra, bet tas ir stilā izturēts.

Elīna Egle – a/s „Aldaris”V. Gavrilova sekretāre
Visvairāk manu uzmanību pievērsa skaistā Linda Leen un orķestris. Viss bija ļoti pārdomāts un saskaņots.

Aurēlija Annužīte - aktrise
Tas bija fantastiski. Pirmām kārtām šajā vakarā svarīga ir atmosfēra, sajūta. CABARET atmosfēra deva tādu kā maģiju, ka publika prata iejusties, atbrīvoties un būt laimīgi. Linda Leen ir burvīga, Sweetwaterz ir vispār lieliski, es esmu absolūtā sajūsmā! Režisora darbs ir perfekts.

Igors Linga – režisors, producents
Esmu bijis līdzīgās izrādēs un iestādījumos Parīzē un Amsterdamā, un tas man pilnīgi atgādināja Parīzi, es biju patīkami pārsteigts. Ļoti patika, ka tas viss tika izpildīts dzīvajā un tik kvalitatīvi. Godīgi sakot likās, ka skan kompaktdisks. Skatuves mākslinieki bija patiesi, neuzspēlēti. Patika demokrātija, brīvība, piegājiens kā tas tika taisīts.

Jana Kalniņa – „Ginesa Rekordi” raidījuma vadītāja
Izrāde ļoti nostrādāta, padomāts par dažādiem sīkumiem. Izrāde bija telpiska, darbība norisinājās visur apkārt. Apmeklētāji bija reāla notikumu sastāvdaļa. Man dikti makten patika!

Harijs Bašs - pianists
Pie mūsu Latvijas iespējām – izrāde ļoti veiksmīga un pozitīva. Profesionāls, labs aranžējums un dzīvais orķestris. Lindas Leen uzstāšanās man vienmēr ir patikusi, un arī tagad ļoti patika. Pie tam vēl dzīvajā izpildījumā tā nodziedāt – perfekti.

Olga Rajecka - dziedātāja
Pati ideja un doma par CABARET ir ļoti laba! Par Lindu Leen un orķestri nav ko runāt. Tas viss bija super! Uh...

Una Ulme–Sila - NRTP locekle, žurnāliste
Tā kā esmu bijusi Parīzē Moulen Rouge, bija ar ko salīdzināt - mūsu uzvedums bija labāks, jo izrāde bija ļoti augstā līmenī - gan tērpu, gan mākslinieciskā noformējuma, gan mūzikas ziņā. Mākslinieki strādā ar pilnu atdevi, it kā tā būtu pirmā un vienīgā izrāde. Šajā šovā bija īsta zvaigzne vārda vistiešākajā nozīmē un jāatzīmē, ka Lindas Leen sniegums bija vienreizējs. Labākais šovs kādu līdz šim Latvijā nācies redzēt.

Aija Simsone – Izdevniecības „Rīgas Viļņi” direktore
Patiesībā, salīdzinot ar visu līdz šim redzēto citur pasaulē, jāatzīst, ka šī izrāde bija vislabākā - gan emocionālā, gan detaļu un galvenais - visu izrādes dalībnieku jūtamā maksimālā atdeve un līdzdarbošanās.

Ilmārs Roķis - LNT brokastis vadītājs
Vispār man patika, pat ļoti patika baudījums ko guvu no šova! Es to neuztvēru kā izrādi, bet gan kā savstarpēji sasaistītu priekšnesumu kopojumu, kurā gandrīz visi bija vareni labi.

Santa Demme - Kontaktu centrs 118 Mārketinga un komunikācijas vadītāja.
Kopumā izrāde bija kas pilnīgi jauns, tajā nebija nekā tāda, kas nepatika, viena lieta otru nepārtraukti papildināja. Par CABARET tikai daudz labu vārdu!

Ilze „Hertz” autosalona direktore
Fantastiski! Atsauksmes ļoti labas! Interesants bija gan pats uzvedums, gan interjera noformējums, arī mākslinieku izvēle veiksmīga.