lat eng rus

Cabaret 2004

„You know, everybody wants to be a star....”

Atveras franču aizskars, parādās plats smaids un tad pats Rotschtoks! Ģērbies visai galanti kā angļu dendijs, Rotschtoks, ar spieķi rokās un cilindru galvā, pārliecinoši, viegli šūpojoties ritmā, dodas uzrunāt publiku:

„Labvakar, cienījamās dāmas un godātie kungi! Skatos, šovakar zālē tāds zvaigžņu sabiezējums...Bet, zvaigžņotā naktī allaž kāda zvaigzne ir spilgtāka. Tā valdzina un apbur un, ja kāds nav jutis laimes mirkli, tad viss mainās redzot tās spožumu. Dāmas un kungi, mūsu Cabaret zvaigzne Bellinda ir atgriezusies!”.

Kas par kaislībām! Mīlestība dara brīnumus! Šovakar tā ir iedzēsusi vēl vienu zvaigzni! Fabio ne tikai spēlē trombonu, bet izrādās - viņš tā dzied!

Cabaret pērle – Bellinda (Linda Leen),

Jaunā zvaigzne – Fabio (Intars Busulis)

Konferansjē – Herr Rotschtok (Dainis Gaidelis)

ATSAUKSMES

Laila Tetere - Volkswagen centrs Rīga personāla daļas vadītāja
Par pasākumu varu teikt tikai to, ka organizatori un radošais kolektīvs ir paveikuši perfektu darbu! Linda Leen bija nevainojama. Patīkami pārsteidza neuzbāzīgā skatītāju iesaistīšana muzikālajā priekšnesumā. Pēc pasākuma apmekējuma, aptaujājot uzņēmuma darbiniekus, visi vienbalsīgi bija sajūsmā!

Māris Žigats – Radio SWH dīdžejs
Manuprāt, Latvijā tieši šādas muzikālas izrādes visu laiku pietrūka. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka Latvijā ir izcili mūziķi un lieliski aktieri. Izpildījums nevainojams un atmosfēra laba. Vienīgi pilnai laimei brīžiem pietrūka uzbāzīgas meičas, bet, cerams to nākamgad režisors sarūpēs!

Arnis Bikšus – kroga “Paldies Dievam Piektdiena ir klāt” līdzīpašnieks
Patika ļoti. Apkalpošana ļoti laba, oficianti ideāli, attieksme priecēja.. Gaidelis un Linda labi. Latviešiem vajag Cabaret, bet tikai vienreiz gadā!

Dagmāra Legante – TV zvaigzne
Cabaret- mirklis burvības un mirklis ārpus realitātes. Brīdī, kad aiz tevis aizveras durvis, aizveras arī tava ierastā pasaule- tu nokļūsti jaunā mākslas un mūzikas pasaulē, kas pilnīgi atbilst nosaukumam- Cabaret- grezni tērpi, pavedinoši grimi un meitenes, lieliski, profesionāli muzikanti un protams, pati prīma. Latviešiem neraksturīga uzdrošināšanās un ļaušanās mūzikas, viegla humora un mīlas valdzinājumam.

Elīna Egle – Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore
Bija ļoti labi! Patika pat vairāk kā iepriekšējā gadā! Super Linda, labi mūziķi, atraktīvi otrā plāna tēlotāji, skaistas dejotājas utt.

Natella Jurāne – Casino Olympic
Domāju, ka arī turpmāk būtu liels pieprasījums uz šāda veida koncertiestudējumu. Tas ir kas jauns mūsu izklaides piedāvājumos.

Mirdza Zīvere – Aģentūras MŪZA režisore un producente
Mani neatstāj sajūta, ka tas bija labi nostrādāts profesionāls projekts, kas tādēļ vien jau ir atzinības vērts. Ja vienkopus satiekas cilvēki, kam ir augstas mākslas kritēriju un kvalitātes prasības, un viņi iegulda savu talantu, prasmi un enerģiju kopējā lietā, tad rezultāts parasti neizpaliek. Tovakar izjutu patiesu estētisku un emocionālu gandarījumu.

Aija Simsone – izdevniecības “Rīgas viļņi” direktore
Manuprāt šogad šovs bija vēl profesionālāk sagatavots un vēl pilnīgāks! Novēlu šovam atrast pastāvīgas telpas, lai varētu sagādāt svētkus sev un tuvākajiem ne tikai tad, kad šovs tiek rādīts, bet arī jebkurā citā brīdī!

Ilze Lasmane – A/S LNT Programmas daļas vadītāja
Cabaret – vienreizējs dzīves skaistuma apliecinājums, kā dzirkstījošs šampanietis ar perfektu sarkanu ķirsi tajā. Pasākums pārsteidz ar savu kolorīto dzīvesprieka pilno atļaušanos un dinamiku.

Elizabete Bruksle
Konferansjē Dainis Gaidelis ļoti labi iederējās šajā izrādē, dejotājas bija lieliskas arī šogad, orķestris – bez komentāriem. Visiem māksliniekiem lieliski piemeklēts stils un Linda – viņai vispār šis žanrs ir labākais.