lat eng rus

Cabaret Palladium

NENOKAVĒJIET KONCERTIESTUDĒJUMA “CABARET PALLADIUM” PĒDĒJO IZRĀDI 16. JANVĀRĪ !

Visiem tiem, kas nepaguva 2013. gada nogalē apmeklēt krāšņo koncertiestudējumu “Cabaret Palladium”, to vēl ir iespēja izdarīt 16. janvārī, kad projekta veidotāji ir izsludinājuši pēdējo papildizrādi.

Šā gada "Cabaret" tēma ir laiks. Pirmajā uzveduma daļā to var izbaudīt, dziedātājiem, dejotājiem un akrobātiem skatītājus ieraujot te pagājušā gadsimta vidū, te - mūsdienās, bet otrā daļa atskatās uz iepriekšējās desmitgades priekšnesumiem, atgādinot labāko no tiem. 

Skatītāji izrādes laikā ceļo arī telpā, izbaudot gan Francijas intīmo uzvedumu pieeju, gan Amerikānisko vērienu, ko nodrošina gan ārkārtīgā greznība, gan "Palladium" plašums.

Uzvedumā tā producents un režisors Viktors Runtulis šogad zvaigžņu lomām piesaistījis lielisku personību plejādi - dziedātājDonuAiju Vītoliņu, Elzu Rozentāli Nathu, kā arī dziedātāju no Igaunijas - Erkki Otsman.

"Cabaret Palladium" pasaule ir kaut kas pa vidu starp cirku, teātri un pasaku. Tajā vienlaikus darbojas aptuveni 50 cilvēki - dziedātāji, mūziķi, dejotāji, aktieri, cirkus mākslinieki un mīmi, turklāt kabarē labākajās tradīcijās tērpti arī krupjē, viesmīles un pat galda klājējs, "Vairāk saules" saimnieks, Endijs Bērziņš.

Horeogrāfiju veido horeogrāfi Elīna Breice, Dmitrijs Gaitjukevičš un Guntis Spridzāns. Pie muzikālā noformējuma strādā "Cabaret Palladium" orķestris Mārča Auziņa vadībā.

Galdiņu rezervācija iespējama interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Par ēdieniem un dzērieniem gādās restorāns “Vairāk Saules”.

Biļešu cenas no Ls 40.00 – Ls 50.00 (cenā ietilpst vīna glāze un uzkodas)

Kolektīvos pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi virusart@inbox.lv